Wielki Turniej Pączkowy

Zasady gry:

 1. Wielki Turniej Pączkowy odbywa się z okazji Tłustego Czwartku, przypadającego w tym roku 27 lutego.
 2. W grze biorą udział zastępy 14 GDH „Szarotka”. Mogą zaprosić do współzawodnictwa zastępy innych drużyn, jednak tylko zastępy z drużyny podlegają ocenie.
 3. Zadanie polega na usmażeniu jak największej ilości pączków we współpracy członków zastępu.
 4. Zastępy powinny wykonać zadanie same, można natomiast korzystać z porad i niewielkiej pomocy ze strony rodziny.
 5. Zastępowy wraz z zastępem ma obowiązek wyznaczyć dogodny dla wszystkich termin i miejsce smażenia. Kosztami powinno się podzielić w zastępie po równo.
 6. Pączki można wykonać według dowolnego przepisu. Nie ma także  ograniczeń w kwestii wielkości pączka.
 7. Przygotowanie, wykonanie i wynik pracy należy możliwie bogato udokumentować zdjęciami, które należy przesłać na adres mailowy drużyny: 14gdhszarotka@gmail.com lub umieścić na stronie facebookowej 14 GDH: https://www.facebook.com/pages/14-GDH-Szarotka/221877424667142?ref=stream . Oczywiście po udokumentowaniu dzieła pączki można, a nawet należy zjeść.
 8. Zastępy, zależnie od liczby zaangażowanych członków w stosunku do wszystkich członków zastępu oraz od wyniku pracy, zostaną nagrodzone w punktacji zespołowej i indywidualnej drużyny, po czym zasady punktacji i aktualne wyniki ukażą się na stronie www drużyny w dniu ogłoszenia wyników Turnieju.
 9. Dodatkowo za uznanie indywidualnych zasług w pracy zastępowy w porozumieniu z członkami zastępu może wnioskować do drużynowego o przyznanie członkowi zastępu sprawności kuchcika* lub kucharza** (sprawność kuchmistrza*** wymaga raczej wielodniowej i wszechstronnej służby kuchennej).
 10. Oszustwo, np. kupienie gotowych pączków i podanie za własny wyrób, skutkować będzie dyskwalifikacją zastępu i punktami ujemnymi.
 11. Pytania i wnioski dotyczące Turnieju należy kierować do drużynowego, który równocześnie zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszych zasadach gry.

 

Powodzenia w pączkowych zmaganiach!

pwd. Michał Janerka HR

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s