Rajd

Do naszego patrolu rajdowego dołączyły dwie dziewczyny z 25GDH „Szarotki”, mam nadzieję że przyjmiecie je z otwartymi ramionami.

Patrol ma nazwę „Takie Tego Tentegesy”

Wyjazd: zbiórka o 17.20 na dworcu PKP

Powrót: wszystkie patrole wyjeżdżają autokarami z Toszka o godz. 13.15 w niedzielę, autokary podjadą ok. godz. 14.00 na parking przy Teatrze Muzycznym w Gliwicach.

Z ustaleń ze zbiórki wyszło że będziemy na śniadania i kolacje żywić się tostami, toster wezmę ja (mam taki co wiele przeżył), lecz produkty czyli ser szynkę masło i ketchup trzeba kupić. Tak więc każdy kupi jeden bochenek chleba i jakiś produkt:

Staś: Ketchup, Adam: Ser, Rafał: Szynka, Igor: masło, Paweł: ser, Marta: szynka, Jessica: ser,

Jeżeli macie chęć zjedzenia innych przysmaków to też możecie je wziąć (nie przesadzajcie ze słodyczami) i pamiętajcie że tosta można też przehandlować na inne pożywienie. Herbata będzie dostępna (nie trzeba brać własnej)… cukier też…

I jeszcze jedno bardzo ważne ogłoszenie: Plecaki będą samodzielnie noszone przez uczestników więc należy je spakować mądrze i nie brać niepotrzebnych przedmiotów.

Co wziąć?: prowiant na śniadania i kolacje, plecak turystyczny, OBUWIE ZMIENNE, wygodne obuwie turystyczne, menażka sztućce, karimata, śpiwór, okrycie przeciwdeszczowe, przybory toaletowe (mydło, szczoteczka, pasta, mały ręcznik), mundur, LEGITYMACJA, ODBLASKI, notatnik, długopis, ZGODA RODZICA

Do wydrukowania ze strony Regulamin Rajdu św. Jerzego 2017

Drużynowy Kamil Dobrzański

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s